21 grudnia 2012

Książka wymarzonym prezentem pod choinkę

Nie nowoczesny sprzęt elektroniczny, nie gry komputerowe i nie topowe gadżety, ale książka wygrała w głosowaniu na wymarzony prezent gwiazdkowy, przeprowadzonym przez portal Interia.pl i Home Brokera. Na drugim miejscu znalazł się laptop, a na trzecim – tablet.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia portal Interia.pl i Home Broker zapytały internautów o to, jaki jest ich wymarzony prezent gwiazdkowy. W głosowaniu przeprowadzonym w tygodniu przedświątecznym wzięło udział 10250 osób. Głos można było oddać tylko na jedną spośród 15 propozycji dobranych pod kątem względnej dostępności cenowej, a także gabarytów pozwalających na umieszczenie prezentu pod choinką. Kto dopiero wybiera się na świąteczne zakupy, może skorzystać z rankingu, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że z prezentem trafi w samo sedno.

Książka prezentem numer jeden

Zwycięzcą rankingu okazała się książka zdobywając 16% głosów i o włos wygrywając z laptopem, który okazał się wymarzonym prezentem gwiazdkowym dla 15% internautów. Na trzecim miejscu, z wynikiem 13%, znalazł się tablet. Dwucyfrowy wynik uzyskały jeszcze markowe perfumy – zdobywając 11% głosów.