13 lutego 2014

Home Broker wynajmie mieszkania studentom z zagranicy

Informacja prasowa, 13 lutego 2014 r.

Home Broker wynajmie mieszkania studentom z zagranicy

Home Broker kolejny rok z rzędu będzie pośredniczył w wynajmie mieszkań dla studentów przyjeżdżających do Polski na wymianę, w ramach europejskiego programu Erasmus. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Erasmus Student Network, doradcy Home Broker przygotują ofertę mieszkań we wszystkich ośrodkach akademickich, w których znajdują się sekcje ESN Polska.

Home Broker ponownie został wyłącznym partnerem Stowarzyszenia Erasmus Student Network w zakresie zakwaterowania studentów z zagranicy przyjeżdżających studiować na polskich uczelniach. Usługa dostępna jest dla ponad 9000 studentów przyjeżdżających w ciągu roku akademickiego do kilkunastu największych miast Polski (Warszawa, Lublin, Toruń, Wrocław, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Kraków, Gliwice, Katowice, Łódź, Szczecin, Białystok).

Home Broker może zapewnić obsługę studentów w ośrodkach akademickich w całym kraju, dzięki rozbudowanej sieci pośredników nieruchomości w ponad 60 placówkach.

- Studenci przyjeżdżający do Polski na wymianę mają z reguły większy budżet od rodzimych, ok. 1000 zł na osobę. Poszukują też większych 3-5 pokojowych mieszkań. Jest to dobra okazja dla osób posiadających duże lokale na wynajem, na które trudniej znaleźć najemcę. – mówi Michał Bukowski, kierownik działu najmu w Home Broker.

Kontakt dla mediów: jerzy.weglarz@homebroker.pl, nr tel. 723 986 537


Erasmus Student Network jest ogólnoeuropejską organizacją studencką, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza Programu Erasmus. Działalność ESN prowadzona jest na trzech szczeblach: międzynarodowym, krajowym oraz lokalnym. W Polsce organizacja funkcjonuje od 1998 roku. Obecnie w ESN Polska działa 33 sekcji we wszystkich najważniejszych ośrodkach akademickich w Polsce. Hasło "Students helping Students" jest mottem organizacji.

Home Broker jest wiodącą agencją pośrednictwa na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce oraz największym brokerem nowych mieszkań, współpracując z ponad 500 deweloperami w całym kraju. Za pośrednictwem Home Broker można kupić, sprzedać i wynająć nieruchomość. Dodatkowo, firma posiada w swojej ofercie kredyty hipoteczne oraz inne produkty finansowe.

Strona internetowa ESN Polska:www.esn.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz