14 marca 2014

Mieszkanie na wyłączność - Pakiet Korzyści za 2,5 tys. zł

Umowa na wyłączność pozwala na lepsze przygotowanie oferty mieszkania oraz promocję, a w efekcie skuteczną sprzedaż nieruchomości. Dla osób, które sprzedają tylko za pośrednictwem Home Broker, dostępny jest Pakiet Korzyści wart 2,5 tys. zł.

Pakiet Korzyści to zestaw działań promocyjnych podnoszących jakość oferty mieszkania na sprzedaż. Przeznaczony jest dla osób, które sprzedają mieszkanie za pośrednictwem Home Broker w formie umowy na wyłączność. – Umowa na wyłączność daje nam możliwość szczególnego zadbania o nieruchomość, inwestujemy w promocję oferty, pamiętając przy tym o interesie właściciela nieruchomości  – mówi Askaniusz Kocemba, wicedyrektor sprzedaży w Home Broker. W skład Pakietu Korzyści w wchodzą:

1) Prezentacja oferty na ponad 40 największych portalach. Dzięki współpracy z największymi ogólnopolskimi i regionalnymi serwisami o tematyce nieruchomości, oferta zostanie zamieszczona w wybranych miejscach. Pozwoli to skutecznie dotrzeć do potencjalnych kupujących.
2) Wyróżnienie oferty na portalu. Firma inwestuje środki w wypromowanie oferty w kluczowych miejscach, tak aby była jak najlepiej widoczna dla poszukujących.
3) Sesja zdjęciowa. Wygląd mieszkania na zdjęciach ma szczególne znaczenie. Dobrze wykonana sesja fotograficzna zwiększa grono zainteresowanych obejrzeniem mieszkania.
4) Plan mieszkania. Profesjonalny plan mieszkania wykonany przez studio graficzne umożliwia zapoznanie się z rozkładem i wielkością pomieszczeń.
5) Wizualizacja wnętrza. Dekoratorzy wnętrz wykonają propozycję zaprojektowania wnętrza, która zostanie dołączona do oferty. Ma to szczególne znaczenie w przypadku sprzedaży mieszkań „do remontu”.
6) Banner reklamowy. Informacja o sprzedawanej nieruchomości będzie widoczna również na zewnątrz nieruchomości. Banner reklamowy zostanie zamieszczony na balkonie lub elewacji.

Dodatkowo, dla osób które sprzedają mieszkanie za pośrednictwem tylko Home Broker, przy zakupie kolejnego mieszkania prowizja za pośrednictwo jest obniżona do zera. – Premiujemy klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Brak kosztów za pośrednictwo w zakupie kolejnego mieszkania to wyrazy podziękowania – mówi Askaniusz Kocemba.

Kontrola oferty i bezpieczeństwo

Poza promocją oferty zawartą w Pakiecie Korzyści, umowa na wyłączność sama w sobie posiada pozytywne cechy. Przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo. Po opublikowaniu oferty w internecie na własną rękę, sprzedający otrzymuje z reguły kilkadziesiąt telefonów od firm, które są zainteresowane pozyskaniem oferty. Na koniec dnia, mieszkanie pojawia się w wielu miejscach w sieci. Nad jej kopiowaniem, opisem i ceną trudno zapanować, a na spotkanie umawia się wiele przypadkowych osób. – W Polsce rynek pośrednictwa w obrocie nieruchomościami cały czas się rozwija. Dbając o jakość obsługi i jako lider na rynku wprowadzamy rozwiązania, które wkrótce będą standardem. Umowy na wyłączność staną się coraz bardziej powszechne – mówi Askaniusz Kocemba.

Obecnie w bazie Home Broker jest ponad 5 tys. ofert nieruchomości na wyłączność. Świadczenia firmy na rzecz promowania jednej oferty sprzedaży na wyłączność wynoszą ok. 2,5 tys. zł. Suma może się nieznacznie zmieniać ze względu na miasto i zmiany cen usług.

Kontakt: jerzy.weglarz@homebroker.pl, nr tel. 723 986 537

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz