28 maja 2014

Start do Kariery z Gumtree i Home Brokerem

Z okazji swoich 10. urodzin, Gumtree realizuje I edycję programu „Start do kariery” – ogólnopolskiej inicjatywy skierowanej do młodych osób poszukujących pracy. Podczas warsztatów na uczelniach, studenci i absolwenci będą mogli dowiedzieć się o pracy w poszczególnych branżach i zawodach, a najlepsi zdobyć staże i szkolenia u firm partnerskich.

Home Broker został partnerem programu „Start do kariery”, którego organizatorem jest firma Gumtree, znany na całym świecie serwis bezpłatnych ogłoszeń. Praca jest najczęściej przeszukiwanym obszarem tego portalu w Polsce. Program „Start do kariery” ma na celu przedstawienie młodym ludziom możliwości pracy w wybranych branżach oraz możliwość odbycia stażu. W ramach inicjatywy, na uczelniach zaplanowane są  spotkania i warsztaty, na których będzie można porozmawiać z pracodawcami. Branżę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami reprezentuje Home Broker. – Uczestnikom warsztatów opowiemy jakie trzeba mieć umiejętności i predyspozycje, aby dużo zarabiać w pracy na rynku nieruchomości – mówi Marcin Zając, dyrektor rozwoju sieci sprzedaży w Home Brokerze.

Studenci, którzy wezmą udział w programie stażowym „Start do kariery”, będą mieli możliwość skorzystania z  oferty Home Brokera przygotowanej na tę okazję: bezpłatnego, profesjonalnego szkolenia przygotowującego do pracy w branży pośrednictwa na rynku nieruchomości, odbycie stażu oraz możliwość zatrudnienia. Aby wziąć udział w programie i zaprezentować swoje CV, należy zarejestrować się na stronie www.startdokariery.pl. Dokument będą analizowane przez firmę rekrutacyjną Grafton Recruitment partnera strategicznego programu. „Start do kariery” został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Pierwsze warsztaty odbyły się 27 maja w Krakowie, kolejne odbędą się:
• 4 czerwca w Poznaniu – na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza,
• 9 czerwca we Wrocławiu – na Politechnice Wrocławskiej,
• 11 czerwca w Warszawie – w Szkole Głównej Handlowej,
• 17 czerwca w Łodzi – na Uniwersytecie Łódzkim.

Kontakt:
Home Broker:    
Jerzy Węglarz    
Jerzy.weglarz@homebroker.pl  
723 986 537    

Koordynator projektu:
Olgierd Borówka
olgierd.borowka@cluepr.pl
780 023 075

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz