1 września 2016

Zostań profesjonalnym doradcą Home Broker!


Jaka jest nasza nadrzędna wartość? Ludzie! To dzięki Wam możemy się rozwijać i Was chcemy za to doceniać. Dla każdej z osób, z którą nawiązujemy współpracę oferujemy naukę zawodu Doradcy ds. Nieruchomości. Wiedzę i doświadczenie przekazują najlepsi na rynku nieruchomości eksperci. Nowo zatrudnionym doradcom zapewniamy 80 godzin intensywnego szkolenia przygotowującego do pracy – chcemy, abyś został profesjonalnym doradcą.

 Zobacz jak oceniają nasze szkolenia inni:
„Podczas szkolenia wstępnego dowiedziałem się wiele na temat branży, ale przede wszystkim o tym iż HB szkoli profesjonalistów. Osobiście miało to dla mnie ogromne znaczenie! Szkolenie dało mi bardzo dużo. Pomogło mi zrozumieć czym tak naprawdę jest bycie doradcą w HB. Dzięki tym dwóm tygodniom nabrałem szacunku do branży i do zawodu. Doradcy w HB prezentują inny poziom, a ja jestem dumny, że mogę być częścią tej firmy”.
Tomasz, Bydgoszcz

„W lipcu wziąłem udział w szkoleniu wstępnym w Home Broker. Przez dwa tygodnie uczyłem się jak działa rynek nieruchomości, sprzedaż i różne pakiety socjalne dotyczące zakupu mieszkań. Dzięki temu stałem się w profesjonalistą, który jest gotowy na podjęcie każdego wyzwania. Oczywiście taki wyjazd to nie tylko nauka i praca – po powrocie okazało się, że wracam z czymś więcej niż tylko wiedzą. Poznałem nowych ludzi, zwiedziłem Warszawę i zobaczyłem coś innego niż tylko moja mała Legnicka „prowincja” 
Przemysław, Legnica

„Uczestniczyłem w szkoleniu HB w dniach 11–22.07.2016 r. Zarówno od strony merytorycznej, jak i atmosfery, jestem ze szkolenia bardzo zadowolony. Oceniam, że istotnie pogłębiłem swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości, co było o tyle trudne, że nie miałem wcześniej do czynienia z tą branżą. Był to mały krok w kierunku kariery w branży nieruchomości, ale nie wyobrażam sobie startu bez takiej pomocy”.
Marcin, Częstochowa

„Szkolenie wstępne przebiegało w super atmosferze – to wszystko dzięki świetnej organizacji, osobom prowadzącym zajęcia, zgranej grupie szkoleniowej oraz całej reszcie osób, które przyczyniły się ku temu. W trakcie szkolenia nabyłem ogromną wiedzę i umiejętności, dzięki którym zdecydowanie szybciej jestem się w stanie wdrożyć w nowy „zawód”.  Z chęcią odbyłbym takie szkolenie jeszcze raz!
                                                                                                                                            Karol, Gdynia


 Przygotuj się z nami do roli Doradcy. Najbliższe terminy szkoleń wstępnych:
- Doradca ds. Nieruchomości – 19-30.09.2016.
- Doradca ds. Najmu – 21-23.09.2016.

Dołącz do grona 500 profesjonalistów Home Broker!  Aktualne oferty pracy znajdziesz na: https://homebroker.pl/kariera_oferty1 komentarz :

  1. Byłem, widziałem, uczestniczyłem i podpisuję się pod wypowiedziami uczestników szkolenia. Naprawdę warto.

    OdpowiedzUsuń