14 czerwca 2017

Największy pośrednik nieruchomości Home Broker już 10 lat na rynku!

Mija właśnie 10 lat od momentu powstania firmy Home Broker SA, największego pośrednika nieruchomościowego w Polsce. Ostatnie dwa lata – 2015 i 2016 – były rekordowe dla spółki pod kątem pośrednictwa w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym w całym kraju. Home Broker jest częścią Grupy Open Finance SA oraz zatrudnia 451 doradców nieruchomościowych w 51 oddziałach w całej Polsce. 


Początek tego roku jest także bardzo satysfakcjonujący - pierwszy kwartał 2017 roku jest rekordowy od początku istnienia Home Broker pod kątem liczby transakcji na rynku pierwotnym. Było ich dokładnie 2 102, co daje wzrost liczby transakcji o 21% w porównaniu do czwartego kwartału 2016 roku oraz aż o 40% wobec pierwszego kwartału 2016 roku!
Jesteśmy liderem w naszej branży. To dla nas najlepszy prezent na 10-lecie istnienia firmy. Współpracujemy z największymi deweloperami w kraju, cieszymy się zaufaniem Klientów, a nasi doradcy chcę z nami pracować. Taka obecna dobra kondycja biznesowa i rynkowa spółki to efekt 10 lat pracy, zaangażowania i chęci bycia zawsze o krok przed konkurencją -  mówi Przemysław Guberow, Prezes Zarządu Home Broker SA.

Warto przyjrzeć się kilku krokom milowych w historii: 

Czerwiec 2007: powstaje oficjalnie Home Broker. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami od początku istnienia spółki jest głównym przedmiotem działalności.
Od samego początku Home Broker postawił na nowatorskie rozwiązania i narzędzie nigdy wcześniej nie wykorzystywane w branży: m.in. stworzył nowy zawód „Doradca ds. Nieruchomości”

2008 – pomimo szalejącego kryzysu Home Broker wykorzystując swój model obsługi klienta i otwiera kolejne oddziały. Na koniec roku ma już 10 oddziałów.

Następuje też wdrożenie pionierskiego rozwiązania w usłudze pośrednictwa nieruchomości poprzez nawiązanie współpracy z deweloperami i wprowadzenie bezpłatnego dla klienta wsparcia przy zakupie nieruchomości z tego segmentu rynku.

2009: rozszerzenie działalności o usługę pośrednictwa finansowego. Home Broker był wówczas jedynym na rynku podmiotem oferującym jednocześnie pośrednictwo obrocie nieruchomościami oraz usługę pośrednictwa finansowego. Teraz synergię usług zapewnia ścisła współpraca Open Finance i Home Broker.

2010 - dynamiczna rozbudowa sieci sprzedaży Home Brokera. Otwarcie placówek Home Brokera w większości wojewódzkich miast Polski.

2011: dołączenie Home Broker do Związku Firm Doradztwa Finansowego

2013: otrzymanie nagrody Ministerstwa Gospodarki i redakcji gazety „Rzeczpospolita”
„Dobra Firma 2013” za najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwo. Ponadto, dokonano  zakupu licencji międzynarodowej marki „Sotheby’s” i stworzono prestiżowy, unikatowy na polskim rynku nieruchomości: „Poland Sotheby’s International Realty
2014: wyróżnienie marki tytułem „Created in Poland Superbrands 2013/2014”

2015: doskonały rok - sprzedaż aż blisko 1 500 mieszkań na rynku pierwotnym tylko w samym IV kwartale! W 2015 roku Home Broker pomógł Klientom zamieszkać w ich wymarzonym „M” (na rynku pierwotnym) pośrednicząc w aż 4 701 transakcjach! 

2016 – wyróżnienie marki tytułem „Created in Poland Superbrands 2016”

2016 – rekordowy rok w historii Home Broker! Doradcy pośredniczyli w 6 323 transakcjach na rynku pierwotnym, co daje 35% wzrost w porównaniu do 2015 roku

2016 – dynamiczny rozwój Home Broker Partners i e-bazy – integratora oraz narzędzia dla mniejszych firm z rynku pośrednictwa nieruchomościowego

2017 – nowa strona internetowa Home Broker oraz wdrożenie innowacyjnej prezentacji mieszkań „wirtualny spacer 3D” 

2017 – powstaje nowe hasło promocyjne spółki – „Nieruchomości dla każdego”  

Home Broker oferuje Klientom wsparcie przy zakupie mieszkań na rynku pierwotnym, dzięki współpracy z największymi deweloperami w całym kraju. W ofercie spółki jest także pomoc przy kupnie mieszkań czy domów na rynku wtórny lub pod wynajem. proponujemy Klientom najwyższy standard obsługi oraz bogatą ofertę mieszkań oraz domów.
Home Broker SA – lider rynku nieruchomości w Polsce - świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Poprzez szeroki wachlarz usług, Klienci mogą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomości,
w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji.
Do dyspozycji Klientów jest 451 doświadczonych doradców w 51 oddziałach w całej Polsce. 

Kontakt dla mediów:
Karolina Bursa - rzecznik prasowy Home Broker SA
tel: + 48 781 141 460

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz